Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tessst/domains/romet-pony.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5752
Skup starych aut - skup klasyków i zabytków | romet-pony.pl
Zaznacz stronę

Nasza firma skupuje również auta stare!

Jesteśmy skupem samochodowych, który skupuje również stare auta. Są to tzw. klasyki. Z tego co się orientujemy to tylko w nasz skup skupuje tego typu samochody. Wychodzimy z założenia, że stare samochody są wyjątkowe i mają swój niepowtarzalny charakter i klimat.

Wiele osób myśli, że one nadają się tylko na złom. Jeśli Twoje auto jest stare i nawet uszkodzone, jednak podejrzewasz, że można je naprawić – zadzwoń do nas! Być może okazać się, że jesteśmy zainteresowani kupnem Twojego auta! W naszym skupie samochodów starych jesteśmy wstanie wstępną cenę podać już podczas rozmowy telefonicznej!

Niczym nie ryzykujesz! Zadzwoń do nas i przekonaj się ile płacimy w naszym skupie samochodów starych! Z cala pewnością nasza cena była znacznie wyższa od tej jaką byś mógł uzyskać za zezłomowanie auta! W naszym skupie samochodów klasycznych pracują samo profesjonaliści, którzy na podstawie kilku danych technicznych są w stanie podać uczciwą cenę za Twoje auto! Nie czekaj i zadzwoń do nas już dziś!

Sprawdź nasz skup aut starych i zadzwoń już dziś!

Przez lata swojej działalności nasz skup samochodów starych przeprowadził wiele udanych transakcji. Jesteśmy najbardziej szczęśliwi z tego powodu, że często klienci, którzy sprzedali już u nas raz swój samochód nawet za parę lat wracają do nas, by znów sprzedać swoje auto. Dziś jest coraz ciężej sprzedać stare auto.

Być może jest to spowodowane tym, że rynek jest już nimi wręcz przepełniony i jest pełno podobnych ogłoszeń. W naszym skupie transakcję możesz dokonać już podczas jednej wizyty. Nie musisz się też obawiać tego, że na przelew będziesz musiał długo czekać. Zdajemy sobie sprawę, że kwestie związane z zapłatą powinny być realizowane od razu. Dlatego w naszym skupie starych aut– płacimy tylko i wyłącznie gotówką. Jeśli, jesteś ciekawy ile możesz otrzymać za swoje klasyczne auto – zadzwoń do nas i przekonaj się o tym od razu. Tak to prawda!

Wstępną wycenę samochodu jesteśmy w stanie przeprowadzić już podczas jednej rozmowy telefonicznej! Nie musisz czekać aż ktoś przyjedzie. Od razu wiesz na czym stoisz możesz przekalkulować, czy Ci się to po prostu opłaca.

popup