Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tessst/domains/romet-pony.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5752
skup aut Dostawczych - Skup dostawczaków | romet-pony.pl
Zaznacz stronę

Nasza firma skupuje również auta dostawcze!

Wiele ze skupów samochodowych, jakie działają na ternie województwa kujawsko-pomorskiego skupuje tylko i wyłącznie samochody osobowe. My jednak jesteśmy inny. Prowadzimy także skup samochodów dostawczych. Tak naprawdę z miesiąca na miesiąc zgłasza się do nas coraz więcej osób zainteresowanych sprzedażą samochodów dostawczych. To właśnie bowiem w naszym skupie otrzymasz za swój dostawczy samochód najwięcej pieniędzy.

Nie musi on być w stanie idealnym. Ważne jest dla nas jednak to, aby Twój samochód, nawet jeśli będzie uszkodzony nadawał się do naprawy. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do tego ile możesz otrzymać za niego pieniędzy – po prostu zadzwoń do nas i przekonaj się, ile możesz za niego dostać. Jest to łatwiejsze dziś niż kiedykolwiek. Wystarczy do nas zadzwonić a wstępną wycenę za swój dostawczy samochód otrzymasz już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy świetnie znają się na samochodach dostawczych, dlatego nasza wycena jest zawsze rzetelna i poparta danymi rynkowymi.

Sprawdź nasz skup aut dostawczych i zadzwoń już dziś!

W województwie kujawsko-pomorskim znajduje się wiele skupów samochodów dostawczych. Tak naprawdę jednak jesteśmy jednymi, którzy świadczą kompleksowe usługi motoryzacyjny i to na tak wysokim poziomie. Zastanawiasz się nad tym czy dojedziemy, aby sprawdzić i ewentualnie zabrać Twój samochód dostawczy?

Dla naszego skupu samochodów dostawczych nie jest to żaden problem. Posiadamy własną lawetę, dlatego też jeździmy po całym województwie kujawsko-pomorskim. Za kupione samochody dostawcze w naszym skupie otrzymasz tylko i wyłącznie gotówkę. Zależy nam na tym, aby nasze transakcje były zawsze transparentne. Wiemy, że dobra i uczciwa transakcja to taka, która nie przeciąga się zbytnio.

Dlatego sprzedając samochód dostawczy do naszego skupu nie musisz czekać na żaden przelew z banku. Pieniądze otrzymujesz bowiem od razu do ręki! Nasza wstępna wycena, która robiona jest przez telefon zawsze jest bezpłatna. Zadzwoń do nas i poznaj ofertę jaką dla Ciebie mamy – niczym nie ryzykujesz!

popup